לבדיקת תיק הביטוח ללא עלות, נא השאירו פרטים 

אנא המתן...

כיצד מתבצעת הבדיקה ?

בדיקת תיק הביטוח המשפחתי מתבצעת במספר דרכים :

1. במידה והלקוח הינו אדם מסודר ושומר את הדוחות השנתיים והפוליסות מחברות הביטוח מהשנים האחרונות אז ניתן לשבת כבר במעמד הפגישה הראשונה על החומר ולקבל חוות דעת ראשונית והמלצות ליעול ושיפור תיק הביטוח . 

2. במידה והלקוח לא שומר את הדוחות והביטוחים שלו ממרוצת השנים אז אנו פונים לחברות הרלוונטיות ע"פ דרישותיו של הלקוח ושולחים בקשות ליפוי כח לאינפורמציה למידע בלבד ,מושכים את המידעים ומגיעים לפגישה נוספת . 

3. במידה והלקוח לא זוכר היכן יש לו ביטחים והוא רק יודע שמשלם "הרבה מידי כסף" לביטוח אנו יושבים עם הלקוח על פרטי חיובי כרטיס האשראי והוראת קבע שלו מהבנקים ומתחילים לאתר את החברות שאליהם יורדים התשלומים ולאחר מכן פונים אליהם בדרישה לקבלת המידעים . .

4. אפשרות נוספת הינה במידה וללקוח מספר ביטוחים מצומצם ניתן להתקשר במעמד הפגישה הראשונה לחברות הרלוונטיות למשוך מידעים ולקבל חוות דעת כבר במעמד הפגישה הראשונה . 

5.לגבי לקוחות שמעוניינים לבדוק את את התיק הפנסיוני בלבד שכולל ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה , קופות גמל וקרנות השתלמות  ממרוצת השנים אז אנו פונים למסלקה הפנסיונית ותוך שלושה ימי עסקים אנו מקבלים מידעים מ 119 חברות ביטוח ובתי השקעות , מנתחים את המידע ומגיעים לפגישה נוספת עם הממצאים שהוצאנו .ונותנים חוות דעת על התכניות השונות .